By

Březnová registrace k udělení pracovních víz v USA typu H-1B se blíží!

Ráda bych Vás informovala o nadcházející sezóně registrace a podávání žádostí o pracovní vízum H-1B. Tato příležitost je pro ty z Vás, kteří hledají pracovní příležitost ve Spojených státech a mají pracovní nabídku vyžadující alespoň bakalářský titul.

Naše právní kancelář je zde, abychom Vám pomohli s celým procesem registrace H-1B a přípravě žádosti. Zájemci by měli vzít v úvahu následující:

  1. Specializovaná pozice: Nabízená pozice musí splňovat kritéria “specializované profese”. To znamená, že se očekává minimálně bakalářské vzdělání.
  2. Kontaktujte nás: Pokud máte pracovní nabídku a plánujete se ucházet o H-1B, obraťte se na nás. Jsme zde, abychom Vám pomohli s nově aktualizovanou registrací a procesem získání pracovního víza.
  3. Důležité termíny: Nezapomeňte na důležité termíny během registrace a podávání žádostí. Každoroční registrace je v březnu.  Máme zkušenosti s tímto procesem a můžeme Vs navigovat skrze všechny kroky.

Buďte připraveni na tuto jedinečnou příležitost a využijte našich právních služeb pro úspěšné získání H-1B víza.  Domluvte si konzultaci zde: www.calendly.com/irena-3/30min