Americké imigrační právo

Zastupujeme společnosti, které chtějí zaměstnat cizince v USA, a jednotlivce, kteří chtějí v USA získat pracovní povolení, zelenou kartu nebo americké občanství.  Americké imigrační právo je právo federální.  Naši klienti, kteří potřebují zastoupení v amerických imigračních záležitostech, se nacházejí nejen na území USA, ale po celém světě. Pokud máte zájem zaměstnat cizince na území USA nebo máte zájem získat v USA pracovní povolení, zelenou kartu nebo americké občanství, kontaktujte imigračního právníka USA na čísle (+1) 480-425-2009 nebo si domluvte konzultaci přimo zde.

Americké právo obsahuje celou řadu vízových kategorií. Zvolení vhodného kategorie záleži na Vaší konkrétní situaci. Hlavními způsoby, jak získat pracovní povolení na určitou dobu nebo zelenou kartu (trvalý pobyt), je prostřednictvím (1) zaměstnavatele, (2) investice, (3) blízkého rodinného přislušníka a (4) loterie:

(1) Pracovní povolení v USA nebo zelená karta (trvalý pobyt) v USA prostřednictvím zaměstnavatele

(2) Pracovní povolení v USA nebo zelená karta (trvalý pobyt) v USA prostřednictvím investice

(3) Pracovní povolení v USA nebo zelená karta v USA prostřednictvím blízkého rodinného příslušníka

(4) Zelená karta prostřednictvím vízové loterie

 

Americké občanství

Děti narozené na území USA se automaticky stávají americkými očany. Za urcitych okolnosti mohou deti nabyt americke obcanstvi narozenim mimo uzemi USA, jestlize alespon jeden z rodicu je americky obcan. Drzitele zelene karty mohou po peti letech pozadat o americke obcanstvi. Pokud jste ziskali zelenou kartu prostrednictvim manzela ci manzelky, muzete pozadat o americke obcanstvi jiz po trech letech. Imigrační právník USA Vám s vyřízením amerického očanství pomůže. Domluvte si konzultaci dnes přimo zde