Advokáti

Česky mluvící americká advokátka

People_Irena Juras

Irena Jurášová je zakladatelkou advokátní kanceláře Juras Law Firm PLC, která byla založena v roce 2004. Americká advokátní kancelář Juras Law Firm PLC poskytuje právní služby v oblasti práva imigračního, mezinárodního obchodního a práva insolvenčního.   Irena Jurášová, právnička v USA, má právní licenci v Arizoně a New Yorku.   Jelikož americké imigrační právo je právo federální a americké insolvenční právo je také právo federální, advokátka Irena Jurášová může zastupovat klienty kdekolik v USA a také klienty nacházející se v zahraničí, kteří se chtějí do USA přestěhovat nebo v USA vyřešit nějaký právní problém.

Irena Jurášová vystudovala právní fakultu Masarykovy university v České republice a získala titul Magistry (Mgr.).  V České republice zaměřila po studiích svoji praxi na právo obchodní. Poté studovala na právní fakultě University of Arizona James E. Rogers College of Law se zaměřením na mezinárodní obchodní právo a získala titul Master in International Law (LL.M.)  Dva roky působila jako koncipientka na insolvenčním soudu v arizonském Tucsonu pro insolvenčního soudce James M. Marlara (1999-2001).  Irena Jurášová působí od roku 2001 v soukromé právní praxi a v roce 2004 založila svoji právní kancelář Juras Law Firm PLC.  Zaměřuje svoji praxi na právo imigrační, mezinárodní obchodní a insolvenční.  Díky jejímu studiu a právní praxi v USA a ČR, znalosti právní češtiny a angličtiny a obojího prostředí je speciálně kvalifikovaná k zastupování amerických a českých klientů v amerických imigračních záležitostech, mezinárodním insolvencích a mezinárodních obchodních transakcích mezi ČR a USA.  Irena Jurášová, právnička v USA, hovoří plynule česky a anglicky a má praktickou znalost ruštiny a němčiny.

Irena je původem z Brna a žije v arizonském Scottsdale.

Pokud máte zájem, aby Vás česky mluvící advokátka v USA Irena Jurášová zastupovala v oblasti amerického imigračního nebo insolvenčního práva nebo v oblasti mezinárodního obchodního práva, domluvte si konzultaci zde https://calendly.com/irena-3.  Těšíme se, že Vám pomůžeme vyřešit Vaše právní záležitosit v USA.