Pro rodinné příslušníky

Jednou z možností získání zelené karty v USA je prostřednictvím blízkého rodinného příslušníka. Pokud je Vaš(e) manžel(ka), rodič, diítě nebo sourozenec americký občan, muzete ziskat zelenou kartu jejich prostrednictvim. Dite musi mit alespon 21 let, aby mohlo pozadat o zelenou kartu pro sveho rodice.  Muzete take ziskat zelenou kartu prostrednictvim manzela, manzelky nebo rodice, kteri jsou drziteli zelene karty. Dospeli starsi nez 21 let musi byt svobodni, aby ziskali zelenou kartu prostrednictvim rodice, ktery je drzitelem zelene karty.

Pokud jste se zasnoubili s americkym obcanem, americky obcan muze pro Vas pozadat o snoubenecké vízum do USA. Na snoubenecké vízum můžete do USA vstoupit na dobu 90 dní, ve ktere musite buď uzavřít s timto americkym obcanem snatek, nebo musite opustit uzemi USA.   Po uzavreni snatku pak muzete pozadat o zelenou kartu.

Nase advokatni kancelar ma bohate zkusenosti se ziskanim zelenych karet v USA pro rodinne prislusniky a snoubence.   Zavolejte na nase telefonni cislo (+1) 480-425-2009 nebo nas kontaktujte prostrednictvim nasi webove stranky a my Vam se ziskanim zelene karty v USA prostrednictvim rodinneho prislusnika pomuzeme!